Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cztery osoby zginęły w wypadku

Utworzony przez ~kierowca~, 27 października 2008 r. o 09:35
też młody kierowca napisał:
To znaczy że ci zrobił dziecko, kiedy miał 16 lat? Bardzo odpowiedzialny ojciec. przestań pieprzyć, żeś jakaś wdowa, zajmij się lepiej odrobieniem lekcji. Nikt im nie kazał jechać, robili to na własną odpowiedzialność. Widocznie nie była ona wielka.
Ciekawe czy ty byś był taki cwaniak jak byś był na miejscu Pauliny? Łatwo tylko gadać głupoty jak nie dotyczy to się siebie prawda??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też młody kierowca napisał:
To znaczy że ci zrobił dziecko, kiedy miał 16 lat? Bardzo odpowiedzialny ojciec. przestań pieprzyć, żeś jakaś wdowa, zajmij się lepiej odrobieniem lekcji. Nikt im nie kazał jechać, robili to na własną odpowiedzialność. Widocznie nie była ona wielka.
Dla mnie człowieku to ty jestes Bardzo ale to bardzo na umyśle upośledzony !!!Znam sytuacje tej dziewczyny i znałem osobiście ojca jej dziecka a ze została matka w takim wieku jakim była to najmniej powinno ciebie to interesować!!! Postaw sie w sytuacji tego niewinnego dziecka!!!! Masz pięć lat i ginie twój ojciec!! Jak można tak keytykować DZiewczynę w takiej sytuacji kiedy ona i jej dziecko potrzebują wsparcia! jesteś beznadziejnym kretynem ale wiesz co??????Nie życzę tobie kiedyś zeby twoje dziecko wychowywało sie bez ojca więc na przyszłość pomyśl zanim coś napiszesz BARANIE!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze nie 16 tylko 18,nie wiem skąd te informacje...Ale mniejsza o to.Ja nie robie z siebie wdowy bo wcale nią nie jestem.Jestem zaręczona z innym,a Marka kochałam i zawsze bedę kochała bo mam z nim cudownego syna.I nie obrażaj tu zmarłych bo to świadczy o Tobie tylko tyle ,że jesteś kompletnym zerem...Bo co reprezentuje sobą osoba pisząc takie rzeczy???Nic innego jak kompletne dno!!!!!!!!!!!!!!!Widac ,że inteligencja to nie grzeszysz,już nie mowiąc nic o kulturze osobistej.I przypuszczam,że pochodzisz z jakiegos marginsu społecznego.Pozatym to kochanie to od kiedy na studiach zadają lekcje do odrobienia???co mam sie wstydzic tego ,że studiuje???ja bede pzrynajmniej w przyszłości kimś,nie to co Ty(pewnie nawet matury nie masz sądząc po tym co piszesz).Wogole to jak śmiesz sie nazywać "kolegą" jesli swoich kolegów nazywasz deb***ami?????Zaden z Ciebie kolega,i uwazaj bo znajde Cie po IP i pojde na policje...i gorzko pożałujesz tego co piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejscowy napisał:
Człowieku nie masz za grosz szacunku dla ludzi.
Oczywiście, że dla tego typu ludzi nie można mieć szacunku. To brak odpowiedzialności u nich, powoduje potem, że cierpi cała rodzina, a czasami też matki za wcześnie zrobionych przez nich dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku co ty wypisujesz??Gdzie twoje uczucia,przeciez nawet obcej osobie nalezy sie szacunek w takiej sytuacji.Pownienes wstydzic sie swojego zachowania,jak jestes taki madry i tyle wiesz o zyciu to sie przedstaw a nie osadzasz mlodych ludzi ktorych zapewne nie znałes.Jestem w szoku że sa jeszcze tacy ludzie jak ty!skad wiesz ze jutro nie spotka to Ciebie?!Ciekawa jestem jak czułaby sie twoja rodzina czytajac takie komentarze jak twoje?A Ci chłopcy na zawsze zostana w Naszej pamięci!!!! [*[*]*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to od Marka byś już dostał w pie.... frajerze bo on nigdy by nie pozwolił żeby ktos obrazał go i jego rodzine[*]po co wogle tu wchodzisz???pożywke masz z cudzego nieszczescia???Więc smacznego!!!;/Co mam się wstydzić,że mam dziecko???Mnie kochanie na nie stać!!!Ciebie by pewnie nawet na pampersy z biedronki nie było stac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki na zawsze będziecie w naszej pamięci [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdzie kiedys kolej na takich cwaniakow co pisza bez szacunku o zmarlych, nie martw sie. Nikt nie palnuje nieszczescia nie wiadomo kiedy moze cos takiego sie tobie przytrafic wiec uwazaj radzilbym skupic sie na sobie a nie oczeraniac ludzi. Mysle ze jakis szacunek sie nalezy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** Mać , ale się narobiło , uczyłem się z Nimi... , i choć mało... rzeczy z nimi robiłem..., to zawsze coś tam było, śmiesznego, zawsze mozna było coś odwalić... i choć każdy z nich miał przed sobą wielką przyszłość... wszystko prysło... . Wielka tragedia . No coż czasem jest lepiej szybko się wypalić niz gasnąć powoli... . Ale kur*** to nie mogło się stać w pizdu za wczesnie , za szybko ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, nie masz szacunku. ale może sam kiedyś przeżyjesz tak wielką stratę. Może zrozumiesz. Ta rozpacz cię rozerwie, chyba że nie masz serca. Nie masz widocznie pojęcia co to znaczy stracić kogoś bliskiego. Wiesz ile dokładnie lat miały ofiary, że jako natoloatek zrobił dziecko? A nawet jesli to co Ci do tego? nie twoje zycie, to dlaczego krytykujesz? nie masz kultury to nie wypowiadaj się na forum, bo to nie jest dla nienawostnych swiń, które nie mają nikogo kto ich kocha więc wyżywają się na szczęśliwych ludziach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
dwóch deb***i mniej szkoda tylko pasażerów ale skoro nie mieli wpływu jak przy temp 3 C jechać to i może mozna powiedzieć 4 deb***ów mniej
szczera prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dl mnie tacy ludzie jak Ty nie powinni istnieć. Współczuje Twoim znajomym, że maja kumpla znieczulice. Brak słow na takiego typa jak Ty..Gdzie Twoje uczucie skruchy w takiej tragedi. Ciekawe co byś powiedział gdyby To byli Twoi najlepsi znajomi....Weż człowieku skończ prawić te swoje chore morał bo przykro sie obi jak sie te Twoje teksty czyta..Wypad z tego Forum bo nie ma miejsca na twoje cytaty...Nigdy Was nie zapomnę...Na zawsze Zostaniecie w Mojej Pamięci...Wieczny Odpoczynek Kumplom z Liceum...[*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to straszne co sie stalo...!!!jeszcze nie wszyscy oswoilismy sie ze smiercia Gluchego[*] a tu nastepna tragedia,ktora dotyczy nas wszystkich,moze nie bezposrednio,ale jednakj:/ kolejni MLODZI ludzie zgineli,a mieli przed soba jeszcze cale zycie...to jest poprostu niesprawiedliwe:( nie wiem jak to sie stalo,ale to jest kolejna przestroga dla nas...spoczywajcie w pokoju[*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy wypada pytac o takie rzeczy na forum,ale czy ktos wie jak to sie stalo???gdzie sie uczyli ci chlopcy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby kierował rozważnie, to by nie zginęli... Gdyby powiedzieli kierowcy, żeby zwolnił, to by żyli (oczywiście gdyby ich posłuchał). Ale pewnie ich to rajcowało....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo fajni chlopcy, dobrze ich znalem... uczyli sie w mojej szkole...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu Tak miało być to od nikogo nie zależało to wszystko było zaplanowane przez Boga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety takie jest życie;( w pewnym sensie kazdy z nas ma wpływ na to co może nam się przydarzyć ;/Znałem ich i wiem ze wykorzystywali zycie na tyle ile sie dało ;/Głupota nie popłaca zreszta jak widac nie wiem jak to sie stało czy oni na kogos najechali czy ktos na nich , kto prowadził ale teraz to nie ma znaczenia ;( ten gall w pewnym sensie ma racje zaatakowaliscie go mowiac ze nie ma uczuc ma uczucia, ale tez logicznie mysli, gdyby chłopaki nie szaleli nie doszłoby do tego ;/w gre wchodza o ile czytałem alkohol i narkotyki czy to sa odpowiedzialni ludzie którzy w takim stanie prowadza samochód?? jesli tak nie było trudno myle sie ale wiem ze oni sami po cześci doprowadzili do tego ze tak sie stało;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo smutne co się stało... Ale każdy kto wsiada po alkoholu lub innych używkach, za kierownicę, musi się z tym liczyć... A jeśli ktoś mówi, że Bóg tak chciał, to mnie śmieszy. Czy Wy uważacie, że On chce aby ginęli tak młodzi ludzie??? Życiem każdego z nas rządzi czas i nieprzewidziane zdarzenie, a nie przeznaczenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paj_cu ściśnij j bo nie moge czytać tego co piszesz. Odrobinę szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...